Отримали замовлення,хоча із затримкою...
Після замовлення гель вислали своєчасно. Всі питання по замовленню вирішили в телефонному режимі. Продавець комунікабельний і ввічливий. Клієнтами дорожать. Рекомендую!
Магазин і продавець чудові! Дякую за швидку відправку.